Doświadczenie

Firma YACHT COVERS

została założona w odpowiedzi na potrzeby Klientów szukających producenta pokrowców i tapicerki na jachty. Przedsiębiorstwo powstało z pasji przyjaciół – mistrzów w swoim fachu. 

Nasz zespół to pracownicy z wieloletnia praktyką. W naszej ofercie odnajdą Państwo szeroki wachlarz pokrowców począwszy od pokrowców na żagle, poprzez zasłonięcia kokpitów jachtu, aż po zadaszenia i pokrowce na materace.

Specjalizujemy się w wykonywaniu pokrowców na jachty motorowe i żaglowe oraz tapicerki jachtowej. W naszej ofercie odnajdą Państwo szeroki wachlarz pokrowców począwszy od pokrowców na żagle, poprzez zasłonięcia kokpitów jachtu, aż po zadaszenia i pokrowce na materace.

Zapraszamy też do skorzystania z naszych usług wykonania tapicerki jachtowej.

Nasz Zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników sprosta nawet najtrudniejszym realizacjom.

Kreatywność

to doświadczeni krojczy, technicy od pomiarów i projektowania pokrowców, a przede wszystkim naprawdę świetne krawcowe. Cały zespół dysponuje wieloletnim doświadczeniem zdobytym w największych Firmach w branży oraz bazuje na gruntownym wykształceniu, dlatego możemy zaoferować Państwu pokrowce i tapicerkę o najwyższej jakości wykonania.

Współpracujemy z największymi dostawcami materiałów

mogąc zaoferować najnowsze tkaniny i rozwiązania technologiczne. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych Klientów, a zadowolenie naszego Kontrahenta to dla nas priorytet. Dzięki naszemu doświadczeniu na małych jachtach  i łodziach „szuwarowych”, ale także na super jachtach motorowych i żaglowych o długości ponad 30 metrów potrafimy dopasować rozwiązanie dla każdego. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Będziemy nam bardzo miło jeśli będziemy mogli pracować właśnie dla Państwa.

Oferta

Pokrowce

Specjalizujemy się w wykonywaniu pokrowców na jachty motorowe i żaglowe. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony FB i zapoznania się z aktualnymi realizacjami. Jesteśmy otwarci na każdy, nawet najbardziej nietypowy projekt. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie.

Tapicerka

Tapicerkę wytwarzamy z materiałów dostarczonych przez czołowych producentów z całego globu. Dzięki współpracy z największymi dostawcami materiałów do produkcji pokrowców i tapicerki na świecie, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Jesteśmy otwarci także na nietypowe projekty.